Уляна Пчолкіна в етері NewsOne запрошує на проводи Паралімпійської збірної України


0

27 серпня, у суботу, о 19:00, у самому серці столиці – на Майдані Незалежності, у повному складі – величезна, а точніше – найбільша в історії українського паралімпійського спорту національна паралімпійська збірна команда України чекає на всіх киян та гостей міста, представників різних регіонів України, щоб отримати підтримку, розуміння, напутнє натхнення і благословіння українських громадян.

Кожен, хто прийде на Майдан, передасть нашим хлопцям та дівчатам частинку свого бажання перемоги в ім’я України.

А перемога так потрібна сьогодні нам у світовій спільноті!.. І так її не вистачає!..

Паралімпійці зможуть! Разом з Вами!

На Майдані 27 серпня з 19:00 з нами будуть Світлана Тарабарова, Pianoбой, Артем Лоїк, Бумбокс, Злата Огнєвіч, Друга ріка.

Приходьте, будьте з нами!
Ваша підтримка – наша перемога!

Сторінка заходу у Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

8 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Билеты уже на руках, еду ради наших героев, чтобы поддержать их! В сборной также трое мариупольцев – Даниил Чуфаров (плавание), Александр Комаров (плавание) и Антон Крюков (пауэрлифтинг). :)

  1. Ось що кажуть спеціалісти:
   1. І так, і так правильно. Обидва варіянти мають лексикографічну практику, зокрема зафіксовані нормативним академічним СУМом. За радянських часів більшого поширення набуло ефір, очевидно, через наявність саме цієї форми в російській мові при бракові етеру.
   2. Ще у 20-ті роки ХХ ст. в українських словниках з’явилися терміни етер, естер, естерифікація, які відповідали англійським ether, ester, esterification. Але пізніше ці терміни були витіснені кальками невдалих російських термінів простой эфир, сложный эфир та перекрученого терміна этерификация (тобто без літери «с»). Щодо цього сучасна російська хімічна термінологія, на жаль, продовжує перебувати в путах старих і вже віджитих традицій. Але відродження і становлення української термінології дозволяє зараз повернути вдалі, хоча й забуті терміни, наближені до
   міжнародних стандартів. Отже, маємо етер, етерифікація (утворення етерів), естер, естерифікація
   (утворення естерів).

   Взагалі я давно чув це по СТБ і мені, на відміну від інших СТБшних збочень, це сподобалося))


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437