Універсальний Дизайн: Хрещатик для кожного!


0

Для кожного другого жителя Києва пересування головною вулицею столиці, Хрещатиком, є, як мінімум, не комфортним і, як максимум, не доступним. Так, люди похилого віку, з травмами чи з валізою мають складнощі перетину вулиці через підземні переходи, а для мам з колясками та людей на візку підземні переходи взагалі не доступні, бо там лише сходи. Хрещатик має бути доступний для кожного, і, наслідуючі європейські міста, мати наземні переходи.

“Тунелі мають бути для авто, а не для людей”, – вважають учасники круглого столу Київського простору з урбаністики. Ми ж прагнемо, щоб Хрещатик був для кожного і всіх.

Нещодавно відбувся круглий стіл, на який я, нажаль, не зміг потрапити, де було обговорення “доступного” Хрещатика та повернення наземних переходів, які будуть насправді для людей. Це чудова ініціатива, яку я цілком підтримую, бо вже неодноразово гуляючи центральною вулицею міста перейти на іншу сторону можливості не було. Навіть коли сам Хрещатик перекритий вийти з тротуару на проїжджу частину, або навпаки, не є можливим – НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ВУЛИЦІ КИЄВА ПОВНІСТЮ ВІДСУТНІ ПОНИЖЕННЯ ТРОТУАРІВ!!!

До Вашої уваги презентація, яка була презентована на круглому столі – Універсальний Дизайн: Хрещатик для кожного!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *