В аеропорту «Київ» встановили амбуліфт


-1
-1 points

В аеропорту «Київ» встановили амбуліфт

Нарешті і Жуляни доросли до цивілізованого світу! Під час польотів через цей аеропорт дуже неприємним був факт, що тебе весь час намагилися заносити на руках.

Амбуліфт призначений для підйому пасажирів з обмеженими фізичними можливостями на борт літака. Для того щоб скористатися послугою, Вам необхідно заздалегідь попередити авіакомпанію про майбутній політ, зазвичай це відбувається під час бронювання квитків.

Співробітники служби наземного обслуговування аеропорту нададуть необхідну допомогу в пересуванні по аеропорту, проходження передполітних формальностей і посадці на борт повітряного судна.

Нові термінали аеропорту «Київ» будувалися з урахуванням потреб людей з інвалідністю – пандуси, ліфти, окремі кабіни в туалетах, безкоштовні паркувальні місця для автомобілів (Де вони, доречі? Ми так і не знайшли!). Передбачено спеціальне прискорене обслуговування при проходженні авіаційного, прикордонного та митного контролю.


Сподобалося? Поділися з друзями!

-1
-1 points

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
1
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *