В Новусі туалет для людей з інвалідністю використовується не за призначенням


0

Я думаю багато хто неодноразово мав неприємні відчуття після виявлення того факту, що туалети для людей з інвалідністю використовувалися не за призначенням. Наприклад, багато прибиральників вважають, що там можна зберігати та сушити ганчірки – “ну а чє” на поручнях біля туалету дуже зручно розвішувати… Вже дістало! Знову цей дибільний принцип – “А до нас інваліди не ходють…”, чого приміщенню пустувати?

Зазвичай цю проблему бачу в Ашані, але от вперше в Новусі в Бучі натрапив… І може це вперше, і може на п’ять хвилин – не має такого бути ні при яких обставинах! З цього приводу написав звернення через сайт (текст нижче), сподіваюся відповідна робота буде проведдена.

Доброго дня!

Хочу повідомити про виявлене порушення в магазині Новус, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Києво-Мироцька 104Д.

12.05.2015 о 18:16 я, відвідавши магазин, хотів скористуватися туалетом для людей з інвалідністю, маю інвалідність 1 групи та пересуваюся за допомогою інвалідної коляски, але зіткнувся з проблемою, що спеціалізований туалет використовується не за призначенням – там знаходилася машина для миття підлоги, внаслідок чого мені довелося витрачати час на пошук відповідальних осіб, щоб її було прибрано.

Хочу зауважити, що спеціалізовані туалети не мають використовуватися як підсобні приміщення для зберігання техніки, тому ПРОШУ провести роз’яснювальну роботу з персоналом магазину та наголосити на тому, що техніка та інші елементи для прибирання мають знаходитися та сушитися у відповідному приміщенні і ніяк не в туалеті для людей з інвалідністю.

Також, прошу звернути увагу на те, що в спеціалізованому туалеті для людей з інвалідністю за вищевказаною адресою відсутня можливість зачинити двері, що унеможливлює його відвідини.

Дякую! Про розгляд прошу повідомити відповіддю на цей лист. Фото додаю.

2015-05-10 18.16.34

2015-05-10 18.16.43


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
1
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

7 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *