В Сумах активісти з інвалідністю самі вирішують свої питання з перевізниками


В Сумах активісти з інвалідністю самі вирішують свої питання з перевізниками

Представники громадських організацій інвалідів Сум оголосили війну тим маршрутникам, які злісно порушують правила перевезення людей з іевалідністю. Зокрема активісти спільно з членами комітету доступності моніторять такий транспорт, роблять фото і відеофіксацію порушень під час посадки і висадки такої категорії пасажирів на зупинках, складають протоколи, які потім розбираються на щомісячних зустрічах перевізників та влади. Також за ініціативою громадських діячів, більшість транспортних засобів, обладнаних висувними пандусами, вже позначені інформаційними піктограмами, у вигляді таблички з написом «Інва».

Активісти будуть намагатися всіма доступними методами, у тому числі і через звернення в суд і прокуратуру, добиватися виконання вимог законодавства щодо безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями до громадського транспорту та толерантного ставлення водіїв до пасажирів. Також активісти готують пакет пропозицій на найближчий конкурс перевізників, який відбудеться на початку 2015 р., після проведення якого в місті повинно бути закрито питання дискримінації таких пасажирів.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

В Сумах активісти з інвалідністю самі вирішують свої питання з перевізниками

log in

reset password

Back to
log in