В тебе такі ноги, ти просто маєш ходити


В тебе такі ноги, ти просто маєш ходити

Дуже часто люди, що пересуваються за допомоги крісла колісного зустрічаються з людьми, які дозволяють собі коментувати їх стан покладаючись на власний досвід, ще когось, або на не зовсім здоровий глузд.

Хтось посміється з чергового провидця, хтось скаже куди йти, а хтось це сприймає буквально і потім має чергову травму – психологічну.

Не треба так! Якщо людина сидить в колясці значить на то є свої обставини.

А яку дурню в цьому контексті говорили вам небайдужі?!
#паралічненько


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 13

  1. головне вірити,головне не здаватися! Я он чув мужик один лежав 12 років,а потім повірив і пішов!!! (стать,вік,термін лежання в розмові підберається спеціалістом індивідуально)

  2. Мені, прямо сьогодні ясновидця включали! я знаю, я багато бачила, о в тебе є здвиги, ти обовязко встанеш! Спочатку я намагався заспокоїти, потім зрозумів що мене не чують, найбільша проблема не в тому що ти не ходиш, а в тому що на цему акцентують увагу, надалі строять високі бордюри, сходи, всипають щебнем вулиці, а в деяких хватає розуму вкінці сказати, якщо не можеш переїхати, то обїдь!

  3. Мені (шийник) одна особа сказала, що я не встаю на ноги, бо не вірю, що можу встати. Так що, мовляв, це лише твої проблеми… Згодом я їй віддячив тією ж монетою, коли в неї виникла проблема, я сказав, у відповідь на її скарги: “А ти вір, що вилікуєшся, і вилікуєшся…” Жорстоко? Так, жорстоко.

  4. Свіженьке: “Що з тобою сталося?” Я пояснюю, що захворювання (РС). – “А на “Говорить Україна” чому не звертаєшся?” Я терпляче пояснюю, що медицина тут безсила у всьому світі. – “Ні! На тій передачі найкращі спеціалісти. Вони ВСЕ лікують!!!!!!!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

В тебе такі ноги, ти просто маєш ходити

log in

reset password

Back to
log in