В Україні запроваджено штрафи за паркування на місцях для людей з інвалідністю


0

Парковка

Народні депутати на сесії 29 травня 2014 року прийняли законопроект № 2499 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо правил паркування транспортних засобів та встановлення відповідальності за порушення правил паркування транспортних засобів». За нього проголосували 232 депутати.

Відтепер в Адміністративному кодексі України з’явилася стаття, яка передбачатиме штраф за паркування в місцях виділених для людей з інвалідністю для осіб, які не мають на це право. Розмір буде коливатися від 15 до 18 неоподатковуваних мінімумів, що відповідає 255-306 грн.

Крім того, законопроект розмежовує повноваження у паркувальних справах – тепер організовувати, облаштовувати і контролювати майданчики будуть органи місцевого самоврядування. Також в законі визначається мінімальне співвідношення кількості паркувальних місць по відношенню до кількості населення.

З моменту прийняття цього закону у людей з інвалідністю з’явився реальний шанс зробити парковки по справжньому ДОСТУПНИМИ, тому не забувайте відстоювати свої права. Не полінуйтеся викликати інспектора, коли наступного разу не зможете припаркуватися у відведеному Вам місці.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *