Вперше впустили на сходах Нещодавно запросила мене знятися в її соціальному в…


0

[ad_1]

✅ Вперше впустили на сходах

Нещодавно @lastanislavska запросила мене знятися в її соціальному відео, де іронічно показано абсолютно життєву ситуацію байдужості чиновника до потреб людей з інвалідністю.

Тоді ми жартували з цього приводу та я розповідав різні історії зі свого життя, але до того я жодного разу не падав на сходах. Тиждень тому це сталося вперше.

Наступного дня після мого дня народження нас з @upcholkina запросили в студію одного з каналів, де були сходи до радіостудії. Ситуація ускладнювалася тим, що біля них йде прямий ефір, тому командувати можливості не було.

Тут поєдналося багато факторів – темно, мало місця, зайва самовпевненість помічників та поспіх без команди. В результаті один з помічників травмував собі ногу та спину, а мене поклали досить обережно на сходи. Ніякого дискомфорту я одразу не відчув, адже нижче грудей не маю чутливості.

За дві години з’явилася сильна спастика, яка буквально не давала сидіти, так було кілька днів поки я не зрозумів в чому справа. Підозра була на зламані ребра, але рентген цього не підтвердив.

Результат – сильний забій, який потроху минає. Але насправді боляче не стільки від падіння, скільки від розуміння, що це абсолютно нова студія телеканалу @kyiv_tv, яка розміщена в новобудові і вже є недоступною. На жаль.

Маю надію, що мені довелося звернути увагу коліноупорі каналу до цього питання. Хай з мого ребра народиться Безбар’єрний канал 🤪


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. О, у мене теж є кулсторі. Університет Україна знаєте? Той, який типу інклюзивний. Першу половину мого навчання мій факультет розташовувався на другому поверсі будівлі загальноосвітньої школи. Тому, так, кожного разу туди і назад носив батько та небайдужі студенти.
    Словом, довелось і мені посидіти на сходинках, угу) Я після того разу, якщо потрібна чиясь допомога, обов’язково довго пояснюю, де братись, як підіймати, що станеться, якщо підійняти не так. Бо ну його до біса.