Викопуйте коли дійде черга


Викопуйте коли дійде черга

Всі знають на якому рівні у нас знаходиться забезпечення автомобілями для людей з інвалідністю. Має бути очевидним те, що далі краще не буде. Жодна держава не витримає такого фінансового навантаження, якщо видасть всім хто є в черзі.

Цікаво зрозуміти – що влаштувало б тих, хто в черзі, в якості компенсації?! Якась сума? Можливо переобладнання якісним ручним керуванням іншого авто? Можливість привозити без мита авто з закордону?

Це думки, давайте зрозуміємо!)
#паралічненько


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 14

  1. хоч я не на черзі, але мені цікава була б можливість придбати авто середнього класу іноземного виробницва!за нормальних умов кредитування

  2. Навіть незнаю як коментувати цей пост в нашій країні все для людей, ось тільки питаннячко люди з інвалідністью теж віднасяться до категорії люди? Чи може ми другий вид точно супер- мега люди які мають якось вигадати як їм добратися адже безбарьерність і транспорт для нас необлаштовано((

  3. Шикарная картинка:) Как по мне то достаточно сделать цены на авто как к примеру в Америке, не десятки тысяч, а за пару тысяч у.е можно купить вполне себе рабочую лошадку. Выдавать машины нужно только тем, кто вообще не имеет возможности заработать и ощущает острую необходимость. Но проблема в том, что у нас оценивавшие возможностей на уровне плинтуса, у нас же не приспосабливают, а списывают со счетов из-за этого и проблемы. А стоило бы инвестировать в обучение, адаптацию и поощрение тех кто готов развиваться, зарабатывать и быть полезным.Вообщем локально вопрос не решить, нужен комплекс. Цены, трудоустройство, доступные прозрачные, рассрочки, кредит в конце концов под 1-2%/. Нужна гибкая система, но прописанная до мелочей. Единого решения вопроса для всех не существует. Доступный кредит на сегодняшний день мне кажется оптимальным.

  4. Просто пусть уберут геморрой с дарением авто… Купил бляху и по инвалидности растаможить!! Правда евро 5 стоит от 8000$… Всё для людей..

  5. _ что стали давать сенсы инвалидам ,то не в облегчение ,если движение назад мне инвалиду женщине надо за ручку 2мя руками переключать

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Викопуйте коли дійде черга

log in

reset password

Back to
log in