・・・ вже зовсім скоро! Є багато речей, які можуть покращити життя людей з інв…


0

[ad_1]

#Repost @pchelav
・・・
#kyivmakerfaire вже зовсім скоро!
Є багато речей, які можуть покращити життя людей з інвалідністю і для цього потрібно лише приділити увагу. Наша участь в цьому заході має першочергове завдання – залучити спільноту винахідників до вирішення цих питань! Я просто впевнений в успіху цієї колаборації, бо ми навіть ще не усвідомлюємо скільки всього корисного ще не реалізовано… Ми маємо амбітну мету створити площадку для комунікації, яка потенційно має спонукати учасників спільно шукати вирішення існуючих питань цієї категорії людей. Чуєте СПІЛЬНО! Саме тому, запрошую всіх зацікавлених людей з інвалідністю і без відвідати фестиваль 8 та 9 вересня, що буде проходити на #ВДНГ і долучитися до цієї справи! Або просто прийти і надихнутися спільнотою, яка змінює цей світ!
Чекатиму на вас в зоні #ІнваФішки, а також спільно з організаторами наша команда #ГАР спробує зробити цей захід максимально комфортним для вас, наскільки це можливо звісно)
До зустрічі!

[ad_2]

Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *