Як перейти з пошти Yandex та Mail.ru на Gmail та не втратити листи


0

Останніми днями після прийняття рішення про заборону сервісів Mail.ru Group в інтернеті точиться багато суперечок щодо цього рішення. Хтось дорікає, хтось радіє, хтось обговорює шляхи обходу через VPN. На мою думку рішення правильне і хоч я давно користуюся Gmail, але є домени, пошта яких прив’язана до Яндексу. Звісно я не збираюся ніяк обходити ці заборони, тому ще до відключення попіклувався про те, щоб не втратити листи, які зберігаються на пошті Яндекс.

Ця інструкція буде корисна тим, хто збирається перейти на пошту від Google – Gmail, та перенести все листування туди. Також, всі листи що надходитимуть на стару пошту автоматично потраплятимуть на нову, плюс ви зможете надсилати листи використовуючи стару адресу, хоч я б радив потроху перевести своє листування на нову адресу.

Чому Gmail? Все просто – це найсучасніший сервіс, який легко налаштовується на будь-якому смартфоні “з коробки”. Це купа сервісів, які також будуть керуватися з цього аккаунту – YouTube, Google Диск, Контакти та Календарі, які ви ніколи не втратите. Просто це зручний сервіс з гарною українською!

Як створити аккаунт на Gmail?

1. Переходимо за посиланням та натискаємо Більше варіантів -> Створити аккаунт

2. Заповнюємо дані профілю і не бійтеся вказати існуючий номер телефону за яким ви завжди зможете відновити аккаунт у випадку чого. Обираючи адресу пошти я не раджу використовувати знаки нижнього підкреслювання чи нинішній рік, спробуйте погратися і зробити його максимально коротким та читабельним, щоб він сприймався на слух.

3. Це все, після згоди з Умовами сервісу ви потрапите до свого нового ящика. Можете подивитися інструкцію по користуванню сервісом.

Як налаштувати пошту Gmail для імпорту з Yandex та Mail.ru?

1. Праворуч зверху натискаємо на іконку шестерні та обираємо там Налаштування і переходимо на вкладку Облікові записи й імпорт

2. Знаходимо пункт Імпортувати контакти і листи та тиснемо Імпортувати контакти і листи

3. У спливаючому віконці вводимо повну адресу своєї поштової скриньки

4. Наступним кроком буде найважливіше – налаштування для вашого сервісу.

Для Яндекс пошти необхідно ввести:

Пароль: ваш пароль
Ім’я користувача POP: повна адреса вашої скриньки з равликом
POP-сервер: pop.yandex.ru
Порт: обрати у випадаючому списку 995 та поставити галочку SSL

Для Mail.ru:

Пароль: ваш пароль
Ім’я користувача POP: повна адреса вашої скриньки з равликом
POP-сервер: pop.mail.ru
Порт: обрати у випадаючому списку 995 та поставити галочку SSL

5. Наступним кроком буде налаштування імпорту наявних листів. Оберіть те, що Вам потрібно.

Якщо все добре, то розпочнеться імпорт листів, який може тривати до двох діб (в залежності від кількості листів). На імпорт 319 повідомлень пішло близько 3 хвилин.

Це все, після цього можна насолоджуватися якісним сервісом з мінімальною кількістю спаму, вся ваша пошта зі старої скриньки автоматично потраплятиме в нову і ви нічого не втратите. І не забудьте встановити українську мову інтерфейсу! Успіхів!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
2
Провал
Цікаво Цікаво
2
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
4
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *