​​Як спорт став невід’ємною частиною життя людей з інвалідністю? ⠀ Поява видів с…


0

[ad_1]

​​Як спорт став невід’ємною частиною життя людей з інвалідністю?🤔

Поява видів спорту, у яких могли брати участь люди з інвалідністю пов’язана з діяльністю англійського нейрохірурга Людвіга Гутмана. У 1944 році британський уряд звернувся до Гутмана з проханням створити центр для лікування військових, що отримали травми спинного мозку під час Другої світової війни. У тому ж році центр було відкрито. Вже у 1948 році Гутман провів перші спортивні змагання для ветеранів із стрільби з лука. Надалі Ігри в Сток-Мандевілі проводились щорічно, потім вони стали міжнародними, а у 1960 році в Римі пройшли перші Паралімпійські Ігри. Сьогодні ця модель змагань відома кожному.

Людвігу Гутману вдалось зробити зі спорту потужний інструмент реабілітації, який поступово еволюціонував у комплексну, орієнтовану на конкурентність діяльність. Зараз погляди на заняття спортом людей з інвалідністю різняться: хтось вважає це класним способом для самореалізації, а інші — обмеженим підходом до існування. Не зважаючи на різні думки, факт залишається фактом — фізична активність має бути присутня в житті людини з травмою.

Не обов’язково професійний спорт, достаньо виконання вправ загальної фізичної підготовки, адже це основа самостійного життя. А ще, спосіб розвитку або збереження фізичних якостей (збільшення м’язової маси, нормалізації ваги, корекції фігури). Режим занять та його форми повинні відповідати реабілітаційним цілям та враховувати вихідний рівень здоров’я, а не визначатися на “авось” або тим, чим просто хочеться займатися. Людині з травмою хребта потрібно підтримувати елементарні функції існування — переміщення у коляску, на унітаз, в авто, вулицею, а для цього необхідно займатись фізичною активністю. Усе це прямопропорційно впливає на самостійний і незалежний від сторонньої допомоги спосіб життя.

Соціальне підприємство ІнваФішки пропонує широкий асортимент спортивної продукції для фізичних занять — каремати, гантелі, обтяжувачі, спортивні та реабілітаційні тренажери, ортези, корсети та багато іншого. Придбати ІнваФішки можна на сайті, у розділі «Для реабілітації».


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437