Як знаходять роботу в Україні люди з інвалідністю?


Як часто ви стикаєтеся з дискримінацією при влаштуванні на роботу? Мабуть часто… Дане відео, де роль людини, яка проходить співбесіду, грає мій гарний друг Володимир Азін, розкриває одну з головних проблем працедавців в нашій країні – не бажання бачити в людях з інвалідністю спеціалістів, а також не бажання підлаштовувати робочий простір під таких людей.

Хто в цьому винен – держава, працедавець, сама людина з інвалідністю?

На мою думку всі. Одні не можуть зробити нормальну законодавчу базу та контролювати її виконання, не намагаються гідно навчати людей, щоб вони могли бути конкурентними на ринку праці, інші не хочуть навіть пробувати влаштувати людину з інвалідністю до себе, обмежуючись “мінімалкою” та вписаною трудовою… Останні з радістю віддають свої трудові на пів ставки чи ставку і радіють тій тисячі задарма, не розуміючи що могли б на тому ж місці виконуючи не складну роботу мати на порядок більше і найстрашніше стимулюючи той безлад.

Що можна зробити вже? Пропонувати себе не як “інваліда з трудовою”, а як людину, яка прагне і може гідно працювати та отримувати за це платню. Спробуйте, коли вас наступного разу спитають за трудову – воно працює!

Ролик створено рамках інформаційної кампанії “Дискримінація обмежує. Протидій!”

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
1
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Як знаходять роботу в Україні люди з інвалідністю?

log in

reset password

Back to
log in