Є бажання? Знайдеш можливості для його втілення! ⠀ Ерік Кондо — встав на скейтб…Є бажання? Знайдеш можливості для його втілення!

Ерік Кондо — @wheelchairboarding, встав на скейтборд у 51 рік, маючи травму спинного мозку на рівні Т4 понад 30 років. Чоловікові завжди подобалось відчувати баланс тому, у певний момент, він зацікавився саме скейтбордингом.

Ерік довго експериментував з дошкою — спочатку він додав до неї мотор, а в процесі створення зрозумів, що хоче створити адаптований борд, тому розробив комплексну ідею і взяв участь у Toyota Mobility Unlimited Challenge, де виграв кошти на реалізацію скейту.

Чоловік вважає, що скейтбординг — це ідеальний варіант для людей, що пересуваються кріслом колісним, тому що катання на скейтборді забезпечує зручність, адже скейт можна легко інтегрувати у повсякденне життя. Для людини на кріслі колісному не потрібно пересідати з коляски, достатньо заскочити на борд, доїхати до місця призначення та скласти борд на коліна.

Не бійтесь пробувати втілювати те, що хочете! Дуже часто ні вік, ні статус, ні травма не є перепонами для реалізації власних бажань.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Є бажання? Знайдеш можливості для його втілення! ⠀ Ерік Кондо — встав на скейтб…

log in

reset password

Back to
log in