Євромайдан SOS проводить флешмоб #пораотпускать


0

В день другого півфіналу #євробачення2017 прямуючи на Лівобережну зустрів на Хрещатику активістів #ЄвромайданSOS, які проводили акцію #пораотпускать на підтримку наших бранців, які незаконно ув’язнені кремлем. Моє дитинство пройшло в Криму, багато друзів залишилося там, звісно, я не міг пройти повз і долучився до цього важливого заходу. Вірю, що незабаром будемо зустрічати хлопців на рідній землі!

Українського режисера Олега Сенцова арештували 10 травня 2014 року в окупованому Криму. Окрім нього ФСБ затримали Олексія Чирнія, Геннадія Афанасьєва та Олександра Кольченко. Усіх засудили за сфабрикованим обвинуваченням у тероризмі до різних строків ув’язнення. Із четвірки “кримських терористів” сьогодні на свободі знаходиться тільки Геннадій Афанасьєв.

За ці три роки на їх захист виступили відомі режисери, актори, письменники у всьому світі. Тож на третю річницю арештів “кримських терористів” Євромайдан SOS розпочав онлайн-флешмоб #пораотпускать.

Хлопці, ми Вас чекаємо вдома!!!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *