З перевізниками, які відмовляються перевозити людей з інвалідністю розірвуть договори


0

У Сумах з перевізниками, які не виконують взяті на себе зобов’язання, зокрема, з надання послуг людям з обмеженими фізичними можливостями, будуть розривати договори.

С перевозчиками, которые отказываются перевозить людей с инвалидностью разорвут договоры

Відповідне рішення 17 червня прийняв виконавчий комітет міської ради міста Суми. До такого висновку прийшли за результатами розгляду підсумків виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів».

Як зазначила начальник управління соціального захисту населення Тетяна Масік, пасажирський транспорт зі спеціальними підйомниками в Сумах існує, але водії не допомагають людям з інвалідністю їх використовувати. Крім того, такі маршрутні автобуси не промарковані правильно, тобто ззовні людині з обмеженими фізичними можливостями не зможуть визначити: пристосований салон автобуса для них або ні.

Щоб мати достовірну інформацію щодо виконання взятих на себе зобов’язань перевізниками, департамент інфраструктури міста повинен провести перевірки. За словами в. о. директора структурного підрозділу Євгена Дамова, у разі виявлення порушень відповідного змісту, будуть діяти жорстко – розривати договори.

Джерело: Улюблені Суми


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *