З самого дитинства ця група була однією з улюблених, тому я не можу втрачати наг…


0

[ad_1]

З самого дитинства ця група була однією з улюблених, тому я не можу втрачати нагоду відвідати їх виступи в Україні.

The Chemical Brothers приїхали в Україну зі своїм новим альбомом і шоу. Просто хочу написати про свій захват і радість від того, що я відчув, почув і побачив (слух досі повертається) 😂. Мабуть з 2013 року я не був на таких заходах в МВЦ і забув, що таке справді гучно!)

Про доступність – МВЦ доступний для людей на колясках, територія також, охоронці добре ознайомлені з необхідністю відкриття туалету за запитом, про це нам повідомили при вході, тому за першим зверненням його відкрили. Там чисто, тому вітаю таку процедуру!

Це я до того, що кожен хто думає чи варто йти на концерти, які проходять в МВЦ, як там і що там… Сміливо йдіть без жодних вагань!

Нагадую також про Квиток до мрії від спілки, завдяки яким у вас є можливість відвідати подібні заходи безкоштовно, адже зрозуміло, що поки статки людей з інвалідністю не завжди дозволяють придбати квитки. Користуйтеся цією можливістю, адже це може бути вашим квитком до самостійного життя, як це колись сталося зі мною! Саме завдяки цьому ми колись почали дружити з Уляною, куди це привело ви знаєте)

Дякую за те, що наш комфорт суттєво покращується та компанії @qievdance за надзвичайно професійний рівень організації!

[ad_2]

Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

2 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *