З’їзди, які ламають людей


З’їзди, які ламають людей

Кілька днів тому наша коліжанка Yulia Myroniuk прогулюючись головною вулицею столиці змогла оцінити пониження, які нещодавно були зроблені на пересіченні з вул. Городоцькою (про це вона сама написала у себе на сторінці – https://goo.gl/kyyNeR).

Результат: перелом стегна зі зміщенням на лівій нозі і поламані 2 пальці на правій нозі, а це 2-3 тижні лежання на витяжці в лікарні і хтозна скільки у гіпсі після неї плюс тривала реабілітація.

Все це стало можливим через ямку одразу за опущеним бордюром на наземному пішохідному переході. Тобто ще не пройшло й двох років з того часу, як його зробили, а там вже ями, через які люди ламають ноги. Це #пиздець #паралічно.

Хто має відповідати Департамент транспортної інфраструктури КМДА, Київська міська державна адміністрація – КМДА, Кличко – мер?

Ми бажаємо Юлі швидкого одуження та відповідної компенсації за твоє терпіння! Бережи себе :)Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

  1. Бедная девушка, желаю быстрого выздоровления! И у меня вопрос кто-то пробовал судиться за такие вещи? Коллективно или индивидуально. Просто для меня эти ямки тоже актуальная тема… У моей знакомой ребенок (здоровый) сильно упал, поранился, но слава богу без переломов, помогла страховка. За ушиб, сбитые колени и разбитую губу выплатили около 600грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З’їзди, які ламають людей

log in

reset password

Back to
log in